Free 2 Play savaş oyunlarından birisi olan ve hem FPS hem TPS şeklinde oynanabilen War Inc. Battlezone Sistem Gereksinimleri içeriğine buradan bakabilirsiniz.

Steam üzerindeki ücretsiz oyunlardan birisi olan War Inc. Battlezone oldukça güzel bir FPS savaş oyunu. Oyunu daha çok Battlefield’a benzetebilirsiniz. İnternet üzerinden takım halinde diğer oyuncular ile savaştığınız War Inc. Battlezone ile savaştıkça daha çok tecrübe kazanıp seviye atlıyorsunuz. Seviye atladıkça yeni silahlar ve silah özellikleri de açılıyor. Bu sayede kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyun sistem gereksinimleri için direk olarak alt kısma bakabilirsiniz.

Ayrıca oyuna çeşitli sınıflarda eklenmiş yani gerçekten BF’a benzetebiliriz. Fakat araç kullanamıyoruz. Yani sadece yayan ilerleyiyoruz. Grafikler ise çok fazla iyi değil. En azından beklediğimden daha kötü diyebilirim. Fakat ücretsiz bir oyun olmasından da kaynaklandığını söyleyebilirim. Eğlenmek için güzel bir oyun. Oyunu sadece FPS değil aynı zamanda TPS kamera açısından da oynayabiliyoruz. Bu da oldukça güzel olmuş.

War Inc. Battlezone içinde Deathmatch gibi değişik modlar mevcut. Ayrıca paralı içerikler ile de karakterinizi daha da güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Şahsen ben bu paralı içerik olayına karşıyım. Çünkü savaş meydanında inanılmaz bir adaletsizlik oluyor. Bunların dışında aynı zamanda kendi karakterinizin dış görünüşünü de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Böyleye her oyuncu farklı bir görünüme sahip oluyor.

Oyun eski bir yapım olduğundan War Inc. Battlezone Sistem Gereksinimleri çok yüksek sayılmaz. Oyunu  sorunsuz olarak oynayabilmeniz için en az Nvidia 9600 ekran kartı veya üzeri bir modele sahip olmanız gerekiyor. Yine aynı zamanda eşdeğer bir AMD ekran kartı da işinizi görecektir. Bu kartların en düşük 512 MB kapasiteye ve Pixel Shader 2.0 desteğine sahip olması gerekiyor. Yüksek detaylarda yüksek FPS elde edebilmek için ise bu model Nvidia 570’ye yükseliyor. Ayrıca kart özellikleri de 1GB ve Pixel Shaders 3.0 olarak güncellenmiş.

[reklam]

[baslik]War Inc. Battlezone Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP (SP3)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @1.8 GHz / eşdeğer AMD işlemci
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı:2 GB
Ekran kartı: Nvidia 9600 (512MB) (Pixel Shader 2.0)
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3)
İşlemci:Intel Core 2 Duo @3.0 GHz / eşdeğer AMD işlemci
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB.
Ekran kartı:Nvidia 570 (1GB) (Pixel Shaders 3.0)

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here