The Mighty Quest For Epic Loot Sistem Gereksinimleri

The Mighty Quest For Epic Loot Sistem Gereksinimleri bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Free 2 Play MMO oyunlardan bir tanesi olan The Mighty Quest For Epic Loot renkli atmosferi ve Diablo tarzı yapısı ile oyuncuların ilgisi çekmeyi başarmış durumda. Online olarak oynanan oyunda her bir oyuncunun kendi kalesi bulunuyor. Bu kalelerden mavi olanlar gerçek oyuncular, yeşil olanlar ise yapay zekaya ait olan kaleler ve buralara saldırarak hazinelerini alabiliyoruz. Bunun dışında kendi kalenizi de korumak zorundasınız. Bu nedenle kalenizi istediğiniz gibi dizayn ederek başkalarına karşı en iyi savunmayı yapmalısınız. Ayrıca oyunda savaşçı, okçu ve büyücü olmak üzere üç adet karakter bulunuyor.

Oyun grafiksel anlamda animasyon türü bir yapım ve oldukça başarılı. Renkli yapısı ve efektleri ile oyuncuyu içine çeken bir atmosfere sahip. Oyunun optimizasyonu da oldukça başarılı yapıldığından şu andaki The Mighty Quest For Epic Loot Sistem Gereksinimleri inanılmaz düşük. Fakat oyun henüz Beta aşamasında olduğundan tamamlandıktan sonra bu sistem gereksinimleri bilgilerinin güncelleneceğini ve daha da artacağını söylemeliyiz.

Yine de minimumda istenilen sistem gereksinimlerinde Intel Pentium 4 işlemcinin ve 256 MB DirectX 9 uyumlu ekran kartı sistem gereksinimleri içeriğini eskisine oranla yükseltse de düşük sistemli bilgisayarlarda oyun yavaşlama olmadan çalışacaktır. Bu nedenle günümüzde hemen hemen tüm ekran kartlarında oyunun açılacağını düşünebiliriz.

[reklam]

[baslik]The Mighty Quest For Epic Loot Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP (SP3)
İşlemci:Intel Pentium 4 @3 GHz
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 600 MB
Ekran Kartı : 256 MB DirectX 9 uyumlu ekran kartı
DirectX: 9

NOT: Oyunun açılabilmesi için internet bağlantısı gereklidir

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here