İlginç bir zombi oyununa hazır olun. İşte The Dead Linger Sistem Gereksinimleri ve oyunun detayları.

Bağımsız bir yapımcı tarafından geliştirilen The Dead Linger zombi oyunları içerisinde kendisini öne çıkarmayı başarmış durumda. Kickstarter üzerinde proje olarak başlatılan oyun hedeflediği 60 bin doları çok kolay bir şekilde geçerek 154.809 dolaraulaşmayı başardı. Yayınlanan The Dead Linger Sistem Gereksinimleri bilgileri ise beklenildiği gibi düşük geldi. Sıradan zombi oyunlarından farklı olarak internet üzerinden 16 kişi ile oynanan The Dead Linger test sürümünde sadece bağış yapan kişiler yer alacak. Oyunun tam sürümü piyasaya sürüldüğünde satın alabileceğiz.

Oyun FPS türünde ve açık dünya tarzında yapıya sahip. Henüz test aşamasında olan ve geliştirilmeye devam eden oyunun yapımcısı tarafından yayınlanan Kickstarter tanıtım videosunda göre bu güne kadarki en iyi zombi oyunu bizleri bekliyor. Bilindiği üzere zombi oyunları uzun bir süredir popüleritesini kaybetmişti. “Çöküşe geçmiş olan zombi oyunlarını yeniden diriltme” hedefi ile başlatılan bu proje çok ses getirecek gibi duruyor.

The Dead Linger Sistem Gereksinimleri bizlerden oldukça düşük modeller istiyor. Zaten test sürümü oyuncuları tarafından çekilen oynanış videolarına bakarsanız grafiklerin çok da fazla başarılı olmadığını görebilirsiniz. Bu da doğrudan Sistem Gereksinimleri içinde verilen modelleri düşürmüş. Bunun nedeni oyunun tek bir kişi tarafından geliştirilmiş olması. Fakat grafik demek her şey demek değildir mantığı ile yapılan bu oyun Minecraft’ta olduğu gibi şimdiden tutulmuş durumda.

The Dead Linger Sistem Gereksinimleri en düşük GeForce 8000 veya ATI Radeon HD 2000 serisi bir ekran kartına ihtiyacımız olduğunu söylüyor. Bu ekran kartları 5 yıl öncesinin orta sınıf modelleri olduğundan oyunun sistem gereksinimleri açısından sizleri zorlamayacağını söyleyebiliriz. İşlemcide ise Intel Core 2 Duo ve üzeri bir modele sahip olmanız yeterli olacaktır.

[reklam]

[baslik]The Dead Linger Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP / Windows Vista / Windows 7 (64-bit)
İşlemci:Intel Core 2 Duo E6000 / AMD Athlon X2
Bellek: 6 GB
Gerekli boş disk alanı: 6 GB
Ekran Kartı : GeForce 8000 serisi / ATI Radeon HD 2000 serisi

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here