Free 2 Play türünün en iyi örneklerinden birisi olan Tactical Intervention Sistem Gereksinimleri detayları haberimizde.

2013 yılında çıkışını yapan Tactical Intervention ücretsiz olması ile hemen dikkatleri üzerine çekmiş durumda. FPS savaş oyunu olan iki takım birbirleri ile savaşıyor. Tıpkı Counter Strike gibi bir yapıya sahip olması ve grafiklerinin çok daha üstün olması oyunu daha da zevkli hale getirmiş. Fakat Tactical Intervention içinde birkaç önemli değişiklik yapılmış. Grafiklerin daha iyi olması tabi ki diğer oyunlara oranla sistem gereksinimleri içinde istenilen modelleri de biraz artırmış.

Sıradan FPS oyunlarından farklı olarak harita bulunmuyor. Harita yerine ekranın ortasına bir daire çizilmiş. Çevrenizdeki dost ve düşmanlarınızı oradan görebiliyorsunuz. Ayrıca can basma özelliği eklenmiş. Takım arkadaşlarımızın canını bu sayede artırabiliyorsunuz. Bunun dışındaki yer şey dediğim gibi birebir benziyor. Hatta flash bombalarının patlama efektleri bile aynı yapılmış. Grafikler ise oldukça güzel görünüyor.

Tactical Intervention Sistem Gereksinimleri bu nedenle düşük değil. Oyunun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için en düşük Nvidia GeForce 7600 ve ATI Radeon X800 ekran kartı modelleri verilmiş. Önerilen ekran kartı modelleri ise Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900. Diğer Free 2 Play oyunlar ile kıyaslandığında ( özellikle 2013 yılında çıkan bir oyun için ) bu modeller hiç de düşük sayılmaz.

[reklam]

[baslik]Tactical Intervention Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP
İşlemci: 2.6 GHz çift çekirdekli işlemci
Bellek: 3 GB
Gerekli boş disk alanı:8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X800
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci:2.6 GHz dört çekirdekli işlemci
Bellek: 6 GB
Gerekli boş disk alanı: 10 GB.
Ekran kartı:Nvidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900
DirectX: Dx 9

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here