Yeni bir online FPS deneyimine hazır olun. İşte Survarium Sistem Gereksinimleri ve detayları.

FPS ve MMORPG ögelerini bir araya getiren Survarium, Ukrayna’lı bir oyun şirketine ait. Survarium sistem gereksinimleri bizlerden ne istiyor? Buna geçmeden önce kısaca biraz oyunu tanıtalım.

Oyun içerisinde 3 adet mod bulunuyor. Bu modlardan birisi olan team play’den bahsetmek gerekirse iki takım karşı karşıya savaşıyor ve haritada bulunan kaynakları ele geçirip kendi üslerine götürmeye çalışıyor. En fazla kaynağı biriktiren takım da oyunu yenmiş oluyor. Bir diğer mod ise free play. Bu modda da kendi başımıza haritada istediğimiz gibi gezinip bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Co-op modunda ise takım olarak yapay zeka yaratıklarını yok etmeye çalışıyoruz.

Oyundaki yetenek ağaçlarına puanlarınızı vererek kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız para ile de yeni silahları ve zırhları açabiliyorsunuz. Oyunun eksik noktalarından birisi ise öldürdüğünüz adamların silahlarını alamamanız. Bunun nedeni ise cesetlerin hemen ortadan kalkması. Ayrıca koşarken kollarımızın robot gibi iki yanda sallanması da oldukça komik olmuş. Survarium grafiksel anlamda da bana çok güzel gelmedi. Survarium sistem gereksinimleri olarak düşük olsa da grafiklerin biraz daha iyi olmasını beklerdim.

Çevre dokusu olarak oyunda daha çok otların arasında gizlenme unsuru ön plana çıkarılmış. Bunun dışında binalar falan çok basit yapılmış. Ayrıca karşı taraftan birisini vurduğunuzda yere düşüp düşmediğini tam olarak göremediğinizden ölüp ölmediğini anlayamıyorsunuz. Grafiklerin kötü olduğunu göz önünde bulundurarak Survarium sistem gereksinimleri bilgilerine baktığımızda sadece minimum verildiğini ve ekran kartında en düşük Radeon HD 3870 modelinin yeterli olduğunu görüyoruz. Önerilen sistem gereksinimleri önümüzdeki günlerde belki yeni bir güncelleme ile yayınlanabilir.

[reklam]

[baslik]Survarium Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista (SP2 + Platform güncellemesi) / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4400 @2.0 GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
Bellek:2 GB
Gerekli boş disk alanı:10 GB
Ekran kartı: (512 MB) GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870
DirectX: Dx 10

NOT: İnternet bağlantısı gereklidir !

2. NOT: Windows XP desteği yoktur. Windows 10 üzerinde stabil çalışmayabilir.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here