Yepyeni bir Star Wars oyununa kendinizi hazırlayın. İşte DICE’ın yeni göz bebeği Star Wars Battlefront Sistem Gereksinimleri ve detayları.

Star Wars Battlefront serinin 3 oyunu olarak E3 2015’de tanıtılmış ve bizleri tekrardan heyecanlandırmayı başarmış durumda. Öncelikle oyun Battelfield serisinin yapımcı şirketi olan DICE tarafından geliştirildiği için bizleri Star Wars temalı bir açık harita savaş oyunu bekliyor. Şu an için Star Wars Battlefront Sistem Gereksinimleri ve oynanış videosu oyunun kapalı betası için yayınlanmış durumda. Videolara ve sistem gereksinimlerine sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Battlefield oynayanların iyi bildiği bu sistemde oldukça büyük bir harita içerisinde rakip takıma karşı mücadele veriyorsunuz. Aynı anda çok fazla oyuncunun bir arada oynayabildiği Star Wars Battlefront içinde ayrıca pek çok farklı savaş aracını kullanabiliyorsunuz. Star Wars filmlerinde gördüğünüz çeşit çeşit uzay gemileri ve yerde hareket eden devasa robotlar da bu araçlar içerisinde yer alıyor. Yayınlanan oynanış videolarında bu robotlar o kadar büyük görünüyor ki onlarla bir adım atmak çok fazla vaktinizi alıyor.

Oyunda çeşitli modlara da yer verilmiş. Yine Battlefield’a benzeyen bu oyunlarda oldukça eğlenceli görünüyor. Oyunda karakterlerin sınıf kavramı bulunmuyor. Bunun yerine silah ve perk seçiyorsunuz. Bu perklerde kalkan ve jetpack alabiliyorsunuz. Jetpack ile uçmak ise mükemmel görünüyor. Bastığınız zaman ses ve görüntü sizi gerçekten yerden havalandığınıza inandırıyor. Tabi oyun çıktıktan sonra yeni güncellemeler ile bu çeşitliliğin artacağını söyleyebiliriz.

Kısacası eğer bir Star Wars hayranıysanız bu kesinlikle kaçırmamanız gereken bir yapım. Serinin filmlerindeki o savaş sahnelerinde hatırlarsanız yüzlerce uçak havada birbirine lazer ile ateş ederken yerdeki birliklerde birbirleri ile savaşıyorlardı. İşte bu kaos ortamı oyuna çok başarılı bir şekilde aktarılmış. DICE bizlere yine harika bir oyun sunmuş.

Sistem Gereksinimleri olarak oyunun sadece kapalı beta için gerekli olan minimum bilgileri yer alıyor. Star Wars Battlefront Sistem Gereksinimleri tam sürüm için yayınlandıktan sonra bu sayfadan paylaşılacaktır.

Star Wars Battlefront 2 Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows 7 (SP1) / Windows 8/8.1 Windows 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel i3 6300T ve eşdeğerli
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 40 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) / AMD Radeon 7850 (2 GB)
DirectX: 11.0 uyumu olan ya da üstü.

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel i5 6600 ve eşdeğerli
Bellek: 16 GB
Gerekli boş disk alanı: 40 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD Radeon R9290 (4 GB)
DirectX: 11.1 uyumu olan ya da üstü.

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here