Satellite Reign Sistem Gereksinimleri

0
353

Satellite Reign Sistem Gereksinimleri bilgilerine ve oynanış videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yeni piyasaya sürülen ve oldukça ilginç bir oyun olan Satellite Reign bizlere pek çok oyun türünü aynı anda sunuyor. RPG, Taktik ve strateji türlerine sahip olan bu oyun stil olarak Desperado’ya benziyor. Yani yüksek bir kamera açısı ile karakterlerimizi aynı anda kontrol edebiliyoruz. Gelecekte geçen Satellite Reign’da en fazla 4 kişiyi kontrol edebiliyorsunuz.

Krakterlerin de farklı farklı özelliklerini geliştirebiliyoruz. Örneğin bir karakteri süikastçi yapıp bir diğerini de tank gibi yüksek canlı yapabilirsiniz. Görevlerin çeşidine göre bu özelliklerinizi kullanarak istediğiniz gibi ilerleyebiliyorsunuz. Bu nedenle oyunda iyi bir taktik yapmanız oldukça önemli. Haritadaki görevleri tamamladıkça oyunda da ilerlemiş oluyorsunuz.

Karakterleriniz seviye atladığında yeni özellikler ekleyebiliyor veya geliştirebiliyorsunuz. Haritamız ise açık dünya tarzında olduğundan kendinizi tamamen özgür hissedebilirsiniz. Ayrıca paranızı harcayarak ta silah veya zırh gibi yeni şeyler satın alabilirsiniz. Grafiklerin ise oldukça güzel göründüğünü söylemeliyiz. Özellikle oyunun kaplamaları oldukça başarılı olmuş. İlk bölüme başladığınızda zaten grafik kalitesini fark edeceksiniz.

Satellite Reign Sistem Gereksinimleri oldukça düşük verilmiş. Güzel kaplamalara sahip olan oyun bizlerden en az Direct X: 9 destekli ve 1 GB kapasiteye sahip olan herhangi bir ekrnan kartı istiyor. Yüksek detaylarda oynayabilmeniz için ise bu model Dx11 ve 2 GB’a yükselmiş. İşlemcide ise önerilen olarak x86 Quad Core 3.4GHz yeterli görülmüş. Oyunun sistem gereksinimleri çok detaylı olmasa da genel olarak düşük olduğunu ve her türlü ekran kartında açılabileceğini söyleyebiliriz.

[reklam]

[baslik]Satellite Reign Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 7
İşlemci: x86 Dual Core 2.4 GHz
Bellek: 3 GB
Gerekli boş disk alanı:2 GB
Ekran Kartı : (1GB)
DirectX: 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşlemci:x86 Quad Core 3.4GHz
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:2 GB
Ekran kartı: (2 GB)
DirectX: 11

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here