Ana Sayfa Oyun Aksiyon Robocraft Sistem Gereksinimleri

Robocraft Sistem Gereksinimleri

1
794
Robocraft Sistem Gereksinimleri

Kendi robotunu yap ve hemen savaşmaya başla ! Robocraft Sistem Gereksinimleri ve ilginç detayları haberimizde.

Robocraft için kısaca mars üzerinde geçen bir Minecraft diyebiliriz. Bu nedenle sistem gereksinimleri olarak neredeyse hiçbir şey istemiyor. Oyuna ilk girdiğinizde bir garaja giriyorsunuz. Burada kendi robotunuzu yaratarak oyuna başlıyorsunuz. Bu robotu istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Küpler ve çeşitli mekanikler ile yaptığımız robotu kullanmak yeni başlayanlar için ilk etapta zor gelebilir. Çünkü araçta denge problemleri yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ilk girdiğinizde size hazır olarak verilen robotu bir süre kullanmanızı tavsiye ederim. Daha sonra kendinizi geliştirdiğiniz de kendi robotunuzu yapmanız daha mantıklı olacaktır. Bu aracı yaparken de gerçekten sonsuz seçenekleriniz var. Videolardan da görebileceğiniz üzere ister yerde ister havada uçan ister ikisini birden yapabilen sayısız çeşitte robot geliştirebilirsiniz.

Robocraft içerisinde aracımızı yaparken kullandığımız malzemeler tier 1, tier 2 şeklinde seviye seviye ayrılıyor. Ne kadar üst seviyelere çıkarsanız araç da o kadar sağlam oluyor. Gelelim asıl olaya. Robotunuzu yaptınız ve oyun sunucularından birisine giriniz. Mars üzerinde iki takımdan birisine otomatik olarak atanıyor ve karşı takımın oyuncuları ile savaşmaya başlıyorsunuz. Oldukça eğlenceli olan savaşlarda araç zırhınız ve silahlarınız ne kadar iyiyse kazanma şansınız da o kadar artıyor. Fakat vurulmaktan çok ters dönmek yüzünden ölebilirsiniz. Çünkü oyunda açar ile ters döndüğünüzde düzeltme şansınız yok ve aracı patlatmak zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle araç dengesini çok iyi ayarlamanız gerekiyor.

Robocraft Sistem Gereksinimleri inanılmaz düşük. Yeni oyunlardan birisi olsa da minimum gereksinimler içerisinde sadece Shader Model 3.0 destekli ekran kartına sahip olmamızın yeterli olacağı yazılmış. Sistem gereksinimlerinin Steam üzerinden alınması ve yanlış olma ihtimalinin olmaması nedeniyle oyunun düşük sistemli bilgisayarlarda bile açılabileceğini söyleyebiliriz.

Robocraft Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8/8.1
İşlemci: Intel Dual Core veya daha iyisi (SSE2 desteği ile birlikte) / eşdeğer AMD işlemci
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:1 GB
Ekran kartı: Shader Model 3.0 destekli ekran kartı
DirectX: Dx 9

1 YORUM

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here