Next Car Game: Wreckfest Sistem Gereksinimleri

Hurda yarışlarına hazır olun ! Next Car Game: Wreckfest Sistem Gereksinimleri içeriğini ve oynanış videolarını sizlerle paylaşıyoruz.

Arabaları parçaladığımız ünlü oyun FlatOut yapımcılarından yepyeni bir yarış oyunu geliyor. Next Car Game: Wreckfest isimli bu yeni oyun şimdilik piyasaya sürülmemiş olsa da erken erişime açılmış durumda. Bu sürümde multiplayer desteğinin de bulunması oyuncuları sevindiren en önemli gelişme oldu diyebiliriz. En fazla 18 kişiye kadar online olarak oynanabilen Next Car Game: Wreckfest için çıkış tarihi şu anda net olarak açıklanmasa da bu yılın ikinci yarısında çıkması bekleniyor. Erken erişim sürümüne ise Steam üzerinden sahip olabilirsiniz.

Oyunun erken erişim oynanış videolarında gördüğümüz kadarıyla aracımızın beklendiği gibi yine parçalara ayrıldığını görüyoruz. Grafiksel olarak da oldukça iyi görünen oyun için Next Car Game: Wreckfest  Sistem Gereksinimleri için biraz yüksek diyebiliriz. Öncelikle sistem gereksinimlerinde 2 GB boş alan istenildiği yazılmıi. Bu alanın sadece erken erişim sürümü için geçerli olduğunu söylemeliyim. Oyun piyasaya sürüldükten sonra daha artacaktır.

Next Car Game: Wreckfest  Sistem Gereksinimleri içerisinde oyunun açılabilmesi için en düşük Nvidia GeForce 8800GT ve AMD Radeon HD 3830, önerilen olarak ise Nvidia GeForce GTX 570 ve AMD Radeon HD 7750 ekran kartı modelleri isteniliyor. Bu nedenle öncelikle iyi bir ekran kartı şart diyebilirim. İşlemcide ise herhangi bir i5 işlemci işinizi görecektir. RAM’de yine aynı şekilde 4 GB kapasiteli bir bellek yeterli görülmüş.

Sitemizin ana sayfasına ulaşmak ve diğer oyunlara bakmak için sistem gereksinimleri linkine tıklayabilirsiniz.

[reklam]

[baslik]Next Car Game: Wreckfest Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP
İşlemci: Intel Dual-Core @2.4 GHz / AMD Dual-Core Athlon @2.5 GHz
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı:2 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 3830
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8
İşlemci:Intel Core i5 / AMD Phenom II X4
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB.
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 570 / AMD Radeon HD 7750
DirectX: Dx 9

1 YORUM

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here