Eski oyununa güncelleme olarak gelen NASCAR 15 Sistem Gereksinimleri yine eskisi ile aynı görünüyor.

Serinin dördüncü oyunu olan NASCAR 15 eski nesil konsollarda ve PC üzerinde satışa çıkmış durumda. 22 Mayıs 2015 tarihinde çıkan oyun aslında bir önceki oyun olan NASCAR 14’e bir güncelleme ile çıkmış ve böylece oyuna yeni araçlar, pistler ve modlar gelmiş durumda. Fakat şarkılar dahil pek çok şey de aynı kalmış.

Oyunun grafikleri de eski oyun ile birebir aynı. PC versiyonu ise konsollara göre çok daha iyi grafikleri bizlere sunuyor. NASCAR 15 Sistem Gereksinimleri ise yine oldukça düşük. Zaten grafiklerin yeni nesil bir oyun olmasına rağmen çok da iyi olmadığını söyleyebiliriz. Bu nedenlerden dolayı eğer bir önceki oyuna sahipseniz NASCAR 15’i satın almanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

NASCAR 15’e 10 üzerinden puan vermek gerekirse 6 civarlarında olduğunu söyleyebiliriz. Diliyoruz ki yapımcı firma bizleri 5. oyunda memnun etmeyi başaracaktır. Ayrıca bu tür yarışları sevmiyorsanız oyundan çok fazla zevk alamayacaksınız. Çünkü sürekli olarak olduğunuz yerde dönüp önünüzdeki araçları geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunda başka bir aksiyon bulunmuyor.

Sistem Gereksinimleri bilgilerini eski oyun ile karşılaştırdığınızda yine aynı olduğunu görebilirsiniz. Değişen tek şey bu oyunun yeni bir güncelleme olmasından dolayı gerekli olan boş hard disk alanının artarak 7 GB olması. Oyunun açılabilmesi için en düşük AMD Athlon 64 X2 6000 işlemci ve Nvidia GeForce 8800 GT ekran kartı gerekiyor.

NASCAR 15 Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows XP
İşlemci:AMD Athlon 64 X2 6000 + (x2 * 3000 MHz)
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 7 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 GT
DirectX: 9.0

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-760 (4 * 2800 MHz)
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 7 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 260
DirectX: Dx 9.0

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here