Might & Magic serisi kaldığı yerden devam ediyor! İşte Might & Magic: Heroes 7 Sistem Gereksinimleri ve kapalı beta detayları.

Might & Magic serisinin yeni çıkan 7. oyunu olan Might & Magic: Heroes 7 bizleri oldukça ilginç bir giriş ekranı ile karşılıyor. Eski oyunları oynayanlar bilirler seride birbirlerine düşman olan tüm ırklar bu sefer giriş ekranımızda bir arada bir masa başında oturuyorlar. Shadow Council isimli bu konsey oyunun senaryo modu içerisinde yer almış.

Direk olarak Might & Magic: Heroes 7 Sistem Gereksinimleri bilgilerine bakmak için sayfa sonuna gidebilirsiniz.

Şu anda Beta aşamasında olan oyuna girdiğinizde ne yazık ki pek çok eksiğin olduğunu göreceksiniz. Oyun piyasaya sürüldükten sonra bu eksiklerin kalmayacağını söyleyebiliriz. İlerlediğinizde oyunu kaydedememeniz bu eksikliklerin en büyüğü diyebiliriz. Senaryo modu dışında tipik eski oyunlarda olduğu gibi multiplay, singleplay, ve duel modlarının olduğunu göreceksiniz.

Senaryoya başladığınızda ilk olarak tarafınızı seçiyorsunuz. Daha sonra haritaya girdiğinizde altıncı oyundan hiçbir farkının olmadığını göreceksiniz. Yani eğer eski oyunu oynadıysanız oyunu öğrenmek için vakit kaybetmenize gerek yok. Savaşlara girdiğinizde de yine tıpatıp aynı. Bir nevi 6. oyunun devam niteliğinde bir yapım diyebiliriz. Bu yüzden yeni oyunda çok fazla bir yenilik beklemeyin. Karakterlerin yetenek ağaçları gibi şeyler değişse de temelde bizleri yine aynı oyun karşılıyor.

Grafiklerde de tek tük değişiklikler olsa da oyunun sistem gereksinimleri uçmuş durumda. Eski oyunun sistem gereksinimlerinde ekran kartı bilgisi bile verilmemişti. Might & Magic: Heroes 7 Sistem Gereksinimleri içerisinde ise oyunculardan en düşük Nvidia GeForce GTX460 / AMD Radeon HD 5850, önerilen olarak da Nvidia GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870 modelleri istenilmiş. Yani bu oyunu ne yazık ki her bilgisayarda oynayamayacağız.

[reklam]

[link]Might & Magic: Heroes 6 Sistem Gereksinimleri[/link]

[baslik]Might & Magic: Heroes 7 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (Sadece 64-Bit!)
İşlemci:Intel Core i5 660 @3.3 GHz / AMD Phenom II X4 955 @3.2 GHz
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX460 / AMD Radeon HD 5850 (1024 MB)

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (Sadece 64-Bit!)
İşlemci: Intel Core i5 2400 @3.1 GHz / AMD FX-6100 @3.3 GHz
Bellek: 6 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870 (2048 MB)

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here