İkinci dünya savaşı yıllarına geri dönüyoruz. Men of War Assault Squad 2 Sistem Gereksinimleri ve oyunun detayları yazımızda.

Bu yıl içerisinde çıkması beklenen oyunlardan birisi olan Men of War: Assault Squad 2 sadece PC için özel olarak piyasaya sürülecek. Oyunun görüntülerine baktığınızda ilk etapta size bir tank oyunu gibi gelebilir. Fakat bu sadece bir tank oyunu değil. Aynı zamanda keskin nişancıda olabiliyoruz. Oyun içerisinde aynı zamanda çeşitli multiplayer modları bulunacak. Bu modlar ile teke tek olarak veya daha fazla oyuncu ile arkadaşlarımızla savaşabileceğiz. Men of War Assault Squad 2 Sistem Gereksinimleri bilgileri ise şimdilik oldukça düşük.

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan  Men of War Assault Squad 2, ikinci dünya savaşını konu alacak. Bildiğiniz üzere bu dönemi anlatan savaş oyunları uzun bir süredir çıkmıyordu. (Şahsen ben en son büyük yapımlardan biri olarak Medal of Honor’ı hatırlıyorum). Grafiksel olarak oldukça iyi görünen oyunun aşağıdaki videolarından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Men of War Assault Squad 2 Sistem Gereksinimleri içerisinde bizlere çok fazla detay verilmiyor. Oyunun çıkışı ile sistem gereksinimlerinin daha detaylı bir şekilde açıklanacağını düşünebiliriz. Şimdilik oyunun açılabilmesi için en düşük 4.0 GHz tek çekirdekli veya 2.0 GHz çift çekirdekli bir işlemciye sahip olmamız gerektiği söyleniyor. Ayrıca en az Direct X 10 destekleyen bir ekran kartınızın olması iyi olacaktır.

[reklam]

[baslik]Men of War: Assault Squad 2 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 4.0 GHz tek çekirdekli / 2.0 GHz çift çekirdekli
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:6 GB
DirectX: Dx 10

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here