Ana Sayfa Oyun Aksiyon Mad Max Sistem Gereksinimleri

Mad Max Sistem Gereksinimleri

0
1175
Mad Max Sistem Gereksinimleri

Efsanevi Mad Max serisi bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürüldü! Mad Max Sistem Gereksinimleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Mel Gibson ile ilk serisi çekilen Mad Max filmleri aradan geçen uzun bir süre sonunda tekrardan beyaz perdede yeni oyuncular ile gelerek kendini bizlere hatırlatmıştı. Şimdi ise bu efsane serinin bilgisayar oyununun piyasaya sürüldüğünü görüyoruz.

Her şeyden önce Mad Max Sistem Gereksinimleri ne yazık ki inanılmaz yüksek. Bizlerden istenilen sistemlere gelmeden önce oyunu biraz tanıtalım. Vizyona giren son filmden esinlenen Mad Max filmden bambaşka bir senaryoya sahip. Oyunculardan alınan ilk izlenimler ise oyunun başarılı olduğu yönünde. Genelde filmlerden uyarlanan oyunlar düşük bütçeli olduğundan kalitesiz olsa da Mad Max bizleri etkilemeyi başardı.

Açık dünyaya sahip olan oyunda haritada istediğiniz gibi gezebilir istediğiniz görevleri yapabilirsiniz. Bu sayede oyunculara güzel bir özgürlük sunulmuş. Diğer açık dünya yapısına sahip oyunlara alışkın olanlar zaten görev yapısını kavramakta hiç zorluk çekmeyecekler. Önemli olan daha çok görev yapıp daha fazla güçlenmeniz. Yeni özelliklerinizi açtıkça güçleniyorsunuz.  Ana görevleri yaptığınızda da senaryoyu ilerletmiş ve yeni içerikleri açmış oluyorsunuz.

Mad Max grafikleri ise oynanış videolarından gördüğümüz kadarı ile oldukça iyi görünüyor. Fakat sistem gereksinimleri bilgilerinin bu kadar yüksek verilmesi orta seviye bilgisayarlarda dahi oyunun kolay kolay oynanamayacağını gösteriyor. Mad Max Sistem Gereksinimleri oyunculardan en düşük Nvidia GeForce GTX 660TI ya da AMD Radeon HD 7870 ekran kartı modellerini istiyor. Üst seviye olan bu ekran kartlarından daha düşük modellere sahipseniz oyunu yüklemenizi tavsiye etmiyoruz.

Mad Max Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 (64-Bit)
İşlemci:Intel Core i5-650 @3.2 GHz / AMD Phenom II X4 965 @3.4 Ghz
Bellek: 6 GB
Gerekli boş disk alanı: 32 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 660TI (2 GB veya daha iyisi)/ AMD Radeon HD 7870 (2 GB veya daha iyisi)
DirectX: 11

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / Windows 8.1 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i7-3770 @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 32 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 760 (3 GB veya daha iyisi) / AMD Radeon HD 7970 (3GB veya daha iyisi)
DirectX: 11

HENÜZ YORUM YOK

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here