Sizi gerecek bir oyuna hazır olun. Henüz piyasaya sürülmemiş olan tahmini Killing Floor 2 sistem gereksinimleri içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Killing Floor 2 aslında ilk etapta sadece bir mod olarak yaratılsa da sonradan tam bir oyun haline çevrilmiş. Bundaki en önemli etmen ise tabi ki de modun çok tutulması ve oldukça zevkli olması. Oyunu sizlere kısaca anlatmak istersem takım halinde veya tek başınıza üzerinize gelen zombileri durdurmaya çalışıyorsunuz. Bu gelen zombiler ise her dalgada biraz daha güçleniyor ve her bölümün sonunda bir boss ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca farklı sınıflarda bulunuyor. Tipik olarak her sınıfa farklı bir özellik verilmiş ve takımına kendi özellikleriniz ile destek veriyorsunuz. Oyunun sistem gereksinimleri bilgilerine sayfanın alt kısmından bakabilirsiniz.

Hikayeye değinecek olursam ne yazık ki çok zayıf olmuş. Tipik şekilde bir deney yapılır ve bir kaza sonucu tüm dünya zombiler ile dolar. Haydi bakalım şimdi işiniz yoksa zombi öldür. İşte tüm hikaye bu kadar. Bu kadar basit olduğu için detaylarına değinmek istemedim. Oyunun online kısmında takımınıza farklı oyuncular da katılıyor ve 6 kişiye kadar oynayabiliyorsunuz. Unreal Engine 2.5 oyun motorunu kullanan oyunun grafikleri oldukça iyi seviyede olmuş. Aslında oldukça eski bir motor olmasına rağmen üzerinde yapılan geliştirmeler işe yaramış diyebilirim. Bu nedenle grafiksel anlamda bir korkunuz olmasın. Fakat tabi ki de bu durum Killing Floor 2 Sistem Gereksinimleri içeriğine yansımış durumda.

Killing Floor sistem gereksinimleri henüz resmi olarak açıklanmadı fakat sizlerle Steam üzerinde yayınlanan tahmini gereksinimleri paylaşıyoruz. Resmi sistem gereksinimleri yayınlandığında bizlerde haberimizi güncelleyeceğiz.

[reklam]

[baslik]Killing Floor 2 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.4 GHZ
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:5 GB
Ekran kartı: AMD HD 5550
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 5 GB.
Ekran kartı:GeForce GTX 560 / HD 7770
DirectX: Dx 11

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here