Her Story Sistem Gereksinimleri

0
223

Detektif oyunlarını sever misiniz? Eğer öyleyse bu oyunu hemen yükleyin çünkü Her Story Sistem Gereksinimleri düşündüğünüzden çok daha düşük.

Her Story son zamanların belkide en orijinal oyunu. Oyunda bir masada oturan bayan sorguya çekiliyor. Olay ise kayıp bir adamı bulmak. Fakat bu düşündüğünüz kadar kolay olmuyor. Hatta oynarken bir yerlere not almak zorunda bile kalabilirsiniz. Her Story Sistem Gereksinimleri ise o kadar düşük ki kontrol ettiğinizde sizde şaşıracaksınız.

Sam Barlow tarafından geliştirilen Her Story yapımcının diğer oyunları gibi yine sıradanlığın çok ötesinde. İlk olarak Silent Hills: Shattered Memories ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Barlow daha sonra üzerinde çalıştığı ve en sonunda piyasaya sürdüğü Her Story ile adını bir kez daha oyun dünyasında duyurmayı başardı.

Oyuna geri dönecek olursak Her Story içerisinde hiçbir grafik yok. Sadece çeşitli hikaye videoları izliyorsunuz ve bu videolardaki bağlantıları bularak kayıp adamı ortaya çıkarıyorsunuz. Bu videolar farklı bir güvenlik sistemi üzerinden izleniyor. 270’e yakın videonun bulunduğu oyunda sadece içerisinde istediğimiz kelimelerin geçtiği videoları izleyebiliyorsunuz. Ayrıca sınırlı sayıda video izlemek durumundasınız.

Videolar içerisinde bir bayan sürekli olarak bir şeyler anlatıyor. Oyun İngilizce olduğu için yabancı diliniz yoksa oynamanız pek mümkün değil. Sam Barlow’un kendisi tarafından yayınlanan sistem gereksinimleri bilgilerini aşağıda görebilirsiniz. Oyunda herhangi bir grafik bulunmadığından ve videolar üzerinden oynandığından tüm bilgisayarda oynanabilir. Bu nedenle Her Story Sistem Gereksinimleri bilgilerini kontrol etmenize bile gerek yok.

Her Story Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows XP +
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB
Ekran Kartı : (512 MB)
DirectX: 9

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 7 +
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB
Ekran kartı: (1 GB)

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here