Şimdiye kadarki en çok şiddet içeren oyuna hazır olun. İşte Hatred sistem gereksinimleri ve oynanış videosu.

Şiddete ne kadar meyillisiniz? Bunu öğrenmenin en iyi yolu Hatred oynamaktan geçiyor.  Haziran ayı içerisinde çıktığı ilk gün rekor satış rakamlarına ulaşan oyun PC oyuncuları tarafından büyük ilgi görmüş durumda. Hatred Sistem Gereksinimleri bilgilerine sayfa sonundan bakabilirsiniz. Şimdi biraz oyun içeriğinden bahsedelim.

Oyunda herhangi bir senaryo ya da hedefiniz bulunmuyor. Tek yapmanız gereken şey önünüze çıkan her şeyi katletmeniz. Bu ilk etapta çok canice gelebilir fakat halihazırda olan çoğu oyun içerisinde zaten şiddet bulunuyor.Hatret sadece bu olayı biraz daha abartmış durumda.

TPS kamera açısına sahip bir shooter oyunu olan Hatret’a başladığınızda bir bir süre kafanıza göre karşınıza çıkanları öldürüyorsunuz. Daha sonra oyun size çeşitli görevler vermeye başlıyor. Fakat görev almanız bir şeyi değiştirmiyor. Bu seferde belirli yerlerdeki insanları öldürmeye başlıyorsunuz.

Karakteriniz en fazla 3 silah taşıyabiliyor ve kurşunlarınız oldukça sınırla olduğundan sürekli yere düşen cephaneleri toplamak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca oyunda can barınız var yok ve canınız azaldığında doldurabilmeniz için düşmanlarınıza çeşitli özel saldırılar yapmanız gerekiyor.

Hatred Sistem Gereksinimleri bizlerden en az Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850 (1GB) ekran kartı modellerini istiyor. Yüksek detaylar için ise Nvidia GeForce GTX 680 / AMD Radeon R9 290X (2 GB) yeterli görülmüş. İşlemci olarak ise sistem gereksinimleri Intel Core i5-2400S önerilen olarak vermiş. Bu model veya performans olarak eşdeğeri bir işlemci ile oyunu rahatça oynayabilirsiniz.

[reklam]

[baslik]Hatred Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 7 (SP1) / Windows 8 / Windows 8.1 (sadece 64-bit )
İşlemci:Intel Core i5-750 @2.6GHz / AMD Phenom II X4 955 @3.2 GHz
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 8 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850 (1GB)
DirectX: 11

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / Windows 8 / Windows 8.1 (sadece 64-bit )
İşlemci:Intel Core i5-2400S ile 2.5 GHz, AMD FX-8350 4.0GHz
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 680 / AMD Radeon R9 290X (2 GB)
DirectX: 11

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here