Halo daha önce hiç görmediğiniz hareketli bir yapıya kavuştu. Halo Spartan Assault Sistem Gereksinimleri ve daha fazlası burada.

Xbox platformu ile tanıştığımız Halo serisi şimdide Halo Spartan Assault ile devam ediyor. Serinin eski oyunlarından daha farklı bir yapıya sahip olan oyun FPS kamera açısından 3. şahıs açısına geçmiş durumda ve üzerimize gelen düşmanları indirmeye çalışıyoruz. Hatırlayacak olursak diğer oyunlarda sıradan FPS türlerinde olduğu gibi görevleri tamamlayarak ilerliyorduk. Oyunun bu yeni yapısı ile bizlere daha hareketli bir platform sunulmuş.

Halo Spartan Assault 2013 yapımı olduğundan ve kamera açısı olarak çok uzaktan oynayıp detayları fazla göremediğimizden Halo Spartan Assault Sistem Gereksinimleri bizler için şu anda oldukça uygun görünüyor. Oyunun detaylı sistem gereksinimleri bilgilerine sayfa sonundan bakabilirsiniz.

Senaryo olarak ise Hala 4’den daha önceki zamanları konu alan yapımda ayrıca oyunculara yeni silahları keşfedebilme özgürlüğü sunulmuş. Yine klasik Halo araçları ve ekipmanlarına da yine yer verilmesi oldukça güzel olmuş. Halo Spartan Assault’u ayrıca Windows Phone işletim sistemine sahip olan telefonlarda da oynayabildiğimizi hatırlatmakta fayda var.

Oyun grafiksel kalite olarak da oldukça başarılı. Görsel efektleri ve kaliteli doku yapısı ile oyuncuları kendisine çeken oyunda grafiksel bir hata ile karşılaşmıyoruz. Videolar içerisinde listedeki 3. oynanış videosunu izleyerek çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri yönüyle oldukça uygun olduğundan bahsetmiştik. Bizlerden en düşük ATI Radeon 3670 / Nvidia 8600 GT /  Intel HD 3000 (512 MB) ekran kartları ve çift çekirdekli herhangi bir işlemci istenilmiş. Yüksek detaylar için ise herhangi bir ekran kartı modeli verilmeyip sadece 1 GB olması gerektiği belirtiliyor.

[reklam]

[baslik]Halo Spartan Assault Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci:Dual Core
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı:2550 MB
Ekran Kartı : ATI Radeon 3670 / Nvidia 8600 GT /  Intel HD 3000 (512 MB)
DirectX: 10

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci: Quad Core
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı:2550 MB
Ekran kartı: 1 GB
DirectX: 10

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here