İşte sizlere güzel bir Free 2 Play oyun. Global Agenda: Free Agent Sistem Gereksinimleri ve videoları yazımızda.

Steam’deki ücretsiz oyunlar içerisinde bulunan Global Agenda: Free Agent internet üzerinden oynanan bir TPS oyunu. Sistem gereksinimleri yönüyle çok da yüksek olmayan yapımda pek çok oyundan görmeye alışık olduğumuz sınıflar yine karşımıza çıkıyor. Oyuna girdiğinizde Robotics, Medic, Recon, Assault sınıflarından bir tanesini seçiyorsunuz. Daha sonra ise karakterinizin dış görünüşünü oldukça detaylı bir şekilde yapıyorsunuz. 2155 yılında geçen oyunda hikaye kısımlarına çok fazla girmiyorum.

İlk bölümde kontrolleri öğreniyorsunuz. Ara videolar ile zenginleştirilen bu bölüm bile oldukça eğlenceli olmuş. Herhangi bir silah bulana kadar da elinizdeki kılıç ile savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Fakat oyunun grafiklerinin çok fazla kaliteli olmadığını şimdiden söylemeliyiz. Bu nedenle oyuna girdiğinizde hayal kırıklığı yaşamayın. Zaten sistem gereksinimleri için sadece minimum’um verilmesinden ve oldukça düşük olmasından da böyle bir şeyin sizleri beklediğini tahmin edebilirsiniz.

Global Agenda: Free Agent Sistem Gereksinimleri bizlerden en düşük 2 GB RAM, 2.4 GHz tek çekirdekli işlemci ve en düşük 256 MB kapasiteli Shade Model 3.0 desteğine sahip bir ekran kartı istiyor. Ekran kartı modeli olarak ise GeForce 8 veya Radeon HD3000 ve üzeri istenilmiş. Bu ekran kartı modellerinin artık çağ dışı kaldığını düşünecek olursak Global Agenda: Free Agent Sistem Gereksinimleri çok fazla kafanıza takmanız gereken bir problem olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

[reklam]

[baslik]Global Agenda: Free Agent Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP (SP2+) / Windows Vista (SP1+)
İşlemci: 2.4 GHz tek çekirdekli işlemci
Bellek: 2 GB (Windows 7 ve Windows Vista için 3 GB)
Gerekli boş disk alanı:15 GB
Ekran kartı: GeForce 8 serisi veya üzeri / Radeon HD3000 serisi veya üzeri (256 MB) (Shade Model 3.0)
DirectX: Dx 9

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here