FIFA 14 sistem gereksinimleri bilgisayarlarımız için oldukça uygun görünüyor.

FIFA 14 sistem gereksinimleri bilgisayarınızı karşılayabiliyor mu? Eğer öyleyse hiç vakit kaybetmeden bu oyunu alın ve futbol oynamanın heyecanını en üst düzeyde yaşayın. Oyuna getirilen yenilikler ile gerçek maç tecrübesini yaşayabildiğimiz FIFA 14 bizlere mükemmel bir atmosfer sağlıyor.

Bu yeni gelen özelliklerden en önemlisi sayılabilecek olan Pure Shot ile tamamen gerçekçi şutlar çekebiliyoruz. Topun fiziği üzerine kurulmuş olan Pure Shot bizlere futbol oyunlarında şimdiye kadar görülmemiş bir şut heyecanı getiriyor.  EA Sports Footbal Club ile oyuncular online olarak birbirleri ile maç yapıp iletişim kurabiliyorlar. Hatta bu özelliğin bir futbol sosyal ağı olduğunu söyleyebiliriz.

Bunların dışında oyunda topu koruma, takım zekası, depar atarken dönme, depar dokunuşları, 2. kez topu kapma şansı, yetenek testleri, kariyer modu gibi bir çok özellik bulunuyor. Bu özellikler oyunun bütün yapısını etkiliyor ve bizlere eski oyunlara göre çok daha gerçekçi maçlar oynatıyor.

Fox Engine ve Havok fizik motoru kullanılan FIFA 14 muhteşem bir görsellik sağlıyor. Üstün grafikleri ile serinin son oyununa yakışır bir performans sergileyen oyun ister oynanış olsun, ister grafikleri olsun son derece güzel bir futbol oyunu olduğunu belirtmeliyim. Oyunun PS3 ve Xbox 360 versiyonları Amerika’da 20 Eylül’de, 26 Eylül’de Avrupa’da çıktı.

Oyunun FIFA 13‘den farklı tarafları sırası ile şu şekilde;

  • Oyuncuların tepkileri ve topa karşı gösterdikleri refleksler daha doğal ve gerçekçi
  • Artık tek düze seyirciye son. FIFA 13 seyircileri görsel olarak çok daha iyi. Çünkü üç boyutlu. Ayrıca seyirci sesleri de daha iyi bir hale getirilmiş.
  • Oyuncuların en küçük ayrıntılarına kadar işlenmiş. Her oyuncunun kendine ait yüz mimikleri ve ayak hareketleri bulunuyor.
  • Daha mükemmel şutlar ve top fiziği

FIFA 14 Sistem Gereksinimleri oyunculardan en az GeForce 8400 Serisi ya da Radeon 9550 ekran kartlarını istemiş. Bu kartlar artık düşük sınıf diyebileceğimiz modeller. Bu nedenle sistem gereksinimleri yüksek diyerek oyunu almamak olmaz.

FIFA 15 Sistem Gereksinimleri FIFA 13 Sistem Gereksinimleri

FIFA 14 Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 7 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: GeForce 8400 Serisi ya da Radeon 9550(+256MB)
DirectX: Dx 9

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core 2 Duo E7400 2.80GHz ya da Athlon II X2 255
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı:Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 7 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 7790(+1024MB)
DirectX: Dx 9

108 YORUMLAR

  1. WİN 7 HOME PREMİUM–64 BİT–İNTEL CORE(TM) i5-2450 M CPU (4CPUs)–2.5 GHz–4GB RAM–EKRAN KARTI: INTEL(R) HD GRAPHICS 3000 (YAKLASIK TOPLAM BELLEK 1700)

    LAPTOPUMUN SOĞUTUCUSU YOK BU ÖZELLİKLERLE TAKILMA OLURMU ONA GÖRE İNDİRMEK İSTİYORUMDA ?
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

CEVAP VER