Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Fallout 4 acaba sisteminizde açılabilecek mi? Tahmini Fallout 4 Sistem Gereksinimleri bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Fallout 4 yepyeni bir oyun ile işte yine karşımızda. E3 2015 oyun konferansında yapılan tanıtımda Fallout 4 sistem gereksinimleri açıklanmasa da oynanış videolarından epey bir bilgi edinebilmiş durumdayız. Öncelikle yeni oyunumuzda oyuncu özgürlüğü ön planda tutulmuş. Açık dünya haritasında istediğimiz yere gidebiliyor, istediğimiz kişi ile konuşabiliyor ve hemen hemen her şeyi yapabiliyoruz. Yeni nesil oynanış dinamikleri ile yenilenen grafiklerin yine de beklenenin altında göründüğünü söylemeliyiz. Fakat Fallout serisinin önceki oyunlarına da baktığınızda yine grafiklerin ikinci planda kaldığını görebilirsiniz. Bu seri için oynanış her şeyden önce gelmekte ve 4. oyunda bizlere bunu net bir şekilde gösteriyor.

E3 fuarında gösterilen oynanış videosunda karakterler ile etkileşime yine çok fazla önem verildiğini görüyoruz. İkili konuşmalarda seçeneklerimiz ve ne konuştuğumuz oyunun gidişatını etkiliyor. Ayrıca savaş dinamiklerinde yine Fallout 3‘te olduğu gibi zamanı durdurup hedefin neresinden vurmak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Genellikle gövdeden vurma şansınız en yüksek oluyor. Fakat kafadan vurabilirseniz doğal olarak hasarınız çok daha fazla oluyor. Oyunun yeni detayları ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Grafiklerin bizce yeterli olmadığını söylemiştik ve Fallout 4 sistem gereksinimleri henüz resmi olarak yayınlanmadığından bu konu hakkında kesin bir şey söyleyemiyoruz. Fakat internet üzerinde bulunan tahmini sistem gereksinimleri bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

[reklam]

[baslik]Fallout 4 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10 (Hepsi 64-Bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
Bellek: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB
DirectX: Dx 11

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 10 (Hepsi 64-Bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 30 GB
Ekran kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB
Ekran kartı:Dx 11

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here