MMORPG türünde ve aynı zamanda Free 2 Play bir oyun olan Fallen Earth Sistem Gereksinimleri içeriği yazımızda.

MMORPG türüne ait eski nesil oyunlardan Fallen Earth sizleri bekliyor. Free 2 Play olduğundan herkesin oynayabileceği bu yapımda diğer klasik oyunlardan farklı olarak RPG ve FPS unsurlarının karıştırıldığını görüyoruz. Zaten oyuna başladığınızda farklı olduğunu hemen anlayabilirsiniz. İlk girdiğinizde doğal olarak kendi karakterinizi yaratıyorsunuz. İnanılmaz detaylı bir karakter yaratma kısmına sahip olan Fallen Earth içerisinde neredeyse sınırsız çeşitlikte karakter yapabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri ise endişe etmemeniz gereken bir konu. Çünkü aşağıda ne kadar düşük olduğunu göreceksiniz.

Gelecekte geçen oyunumuzun ilk bölümünde kendinizi bir çeşit tesiste buluyorsunuz. Tipik her MMORPG’de olduğu gibi burada da standart invertory, eşyalar, harita, can, mana, seviye,yetenek vs. bulunuyor. Bunlara ek olarak ateşli silahları da eklediğinizde oyunun nasıl olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kontroller ilk etapta karmaşık gelse de bir süre sonra alışıyorsunuz. İlk silahınızı elde edene kadar TPS olarak devam ediyorsunuz. Silah ele geçirdiğinizde kamerayı FPS olarak ayarlayabiliyorsunuz.

Fallen Earth 2009 yapımı bir oyun olduğundan grafikler size oldukça kötü gelebilir. Ama oynanması gereken oyunlardan bir tanesi olduğundan Fallen Earth Sistem Gereksinimleri ve oyun içeriğinden size bahsetmek istedim. Sistem gereksinimleri oldukça düşük ve her türlü bilgisayarda oynanabileceğini düşünüyorum. Minimum olarak Nvidia GeForce 6600 veya ATI Radeon X1300 ekran kartı, Intel Core 2 Duo işlemci isteniliyor.

[reklam]

[baslik]Fallen Earth Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo @1.8 GHz / AMD Athlon 64 X2 @2.4 GHz
Bellek: 2 GB (XP, Win7) / 3 GB (Vista)
Gerekli boş disk alanı:10 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
DirectX: Dx 9 (XP) / Dx10 (Vista)

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here