Kule defans oyunlarını seviyor musunuz. O halde Dungeon Defenders 2 Sistem Gereksinimleri içeriğini inceleyip hemen başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde oyun sitelerinden görmeye alışık olduğumuz savunma oyunlarına bir yenisi daha geliyor. Dungeon Defenders 2 ile yine kulelerimizi en iyi şekilde yerleştirerek gelen düşmanları önlemeye çalışıyoruz. Oyunun en önemli özelliği ise multiplayer odaklı olması. Yani internet üzerinden istersek arkadaşlarımız ile istersek rastgele oyuncular ile karşılıklı oynayabiliyoruz. Bu da zaten zevkli olan defans oyunu yapısını daha da zevkli hale getiriyor. Oyunun sistem gereksinimleri bilgilerini sayfa sonunda bulabilirsiniz.

Dungeon Defenders 2 içerisinde artık her oyunda görmeye alışık olduğumuz sınıflar (Büyücü, Savaşçı, Okçu, Rahip) bulunuyor. Bu sınıfların farklı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler ile istersek kuleleri güçlendirebiliyor istersek de güçlendirme büyüleri gibi çeşitli özellikleri kullanabiliyoruz. Bu nedenle her bir sınıf oyuna yeni bir bakış açışı getiriyor diyebiliriz. Oyunun esas hedefi ise bahsettiğimiz gibi kristalleri gelen düşmanlardan korumak. İleri seviyelerde kristal seviyeleri ve düşman sayıları gittikçe artıyor. Bu nedenle kulelerinizi ve takım arkadaşlarınızı çok iyi yerleştirmeniz gerekiyor. Kısacası arkadaşlarınız ile iyi vakit geçirmeniz için mükemmel bir oyun diyebilirim.

Dungeon Defenders 2 Sistem Gereksinimleri bizlerden en düşük çift çekirdekli bir işlemci ve ATI Radeon HD 2600 ve Nvidia GeForce 8600 ekran kartı modellerini istiyor. Bu kartların 512 MB kapasiteye sahip olması ve Shader Model 3 desteklemesi yetiyor. Zaten oyun sadece eğlence amaçlı yapıldığından grafiksel olarak da çizgi filme benziyor. Bu nedenle çok fazla sisteminiz zorlanmayacaktır. Çok eski bir bilgisayarınız olmadığı sürece rahatça açabileceğinizi düşünüyorum.

[reklam]

[baslik]Dungeon Defenders 2 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP
İşlemci: Dual-Core @2.0 GHz
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı:4 GB
Ekran kartı: ATI Radeon HD 2600 / Nvidia GeForce 8600 (512 MB) (Shader Model 3)
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / Windows 8 / Windows 8.1
İşlemci:Intel Core i5 / AMD Quad-Core
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 4 GB.
Ekran kartı:Nvidia GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 4770 (1 GB)
DirectX: Dx 9

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here