Ana Sayfa Oyun Aksiyon Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

0
1737
Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri ile ilgili tüm bilgilere ve oyunun fragmanları ile oynanış videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Devil May Cry serisi çıktığı ilk günden bu yana daima sevilmiş ve büyük bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Şimdi ise 4. oyun ile karşımıza çıkan seri bizleri Devil May Cry 4 ile etkilemeyi başarıyor. Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri ise 2008 yılında çıkan bir oyun olduğundan ötürü düşük görünüyor.

MT Framework grafik motorunun kullanıldığı oyun ciddi anlamda çok iyi optimize edilmiş ve çoğu sistem üzerinde rahatlıkla çalışabilecek hale getirilmiş. Oyunun PC versiyonu ise konsollara çıkışının ardında bir süre ertelenmişti fakat bu bekleyişin verimli sonuçlandığını tespit ediyoruz.

Grafik olarak konsollardan çok daha iyi seviyede olan Devil May Cry 4 ayrıca PC sürümünde çok daha yüksek FPS değerlerine çıkabiliyor. Yakın plandan bakıldığında da karakter detaylarının çok çeşitli olduğunu görebilirsiniz.

Oynanış mekanikleri ise oyuncuları zorlamayacak şekilde geliştirilmiş. Karakteri çok kolay kontrol edebiliyorsunuz ve düşmanlarınız güçlendikçe daha seri hareket etmek durumunda kalıyorsunuz. Zaten oyunun en güzel yanı çok kolay bir şekilde oldukça hızlı hareket edebilmeniz.

Peki bilgisayarlar bu oyundan nasıl performans alıyor? Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri bilgilerine baktığımızda ekran kartı olarak minimum Nvidia GeForce 6600, önerilen olarak da Nvidia GeForce 8600 serilerinin istenildiğini görüyoruz. AMD ekran kartı modelleri sistem gereksinimleri içerisinde verilmediğinden bunlara eş değer güçte olan modeller ile oynayabilirsiniz. İşlemcide ise önerilen olarak Intel Core 2 Duo yazıldığından her türlü işlemci modelinde oyun rahat çalışacaktır.

Devil May Cry 4 Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 2)
İşlemci:Intel 4 Pentium
Bellek: 512 MB
Gerekli boş disk alanı: 8 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 6600 serisi
DirectX: 9.0c

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı: 8 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600
DirectX: Dx 9.0c

HENÜZ YORUM YOK

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here