Zombi kesip biçmeye tam gaz devam. İşte yenilenen grafikleri ve silahlarıyla Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri.

Çıkış tarihi sürekli olarak ertelenen Dead Island 2 en son olarak 2016 yılında piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Oyunun yayınlanan oynanış videolarından edindiğimiz bilgilere göre bu sefer yepyeni silahlar ve grafikleri bizleri bekliyor olacak. Tabi bu da Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri için istenilen donanımları yükseltmiş.

Oyunda bulunan yeni silahlar içerisinde alevli bir tabanca olduğunu görüyoruz. Bir nevi alevli mermi atan bu tabanca ile üzerimize gelen zombileri yakabiliyoruz. Aslında sadece tabanca değil alev ve elektriği pek çok farklı silah ile birleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda çekiç gibi yakın mesafe silahları yine burada da mevcut. Bunun dışında elektrikli bıçak ile zombilerin kafasını uçurabilirsiniz. Oyunun gerçekçiliği ciddi biçimde artmış çünkü üstünüze gelen zombileri bıçak gibi yakın mesafe silahları ile öldürmek istediğinizde duruma göre farklı şekillerde hasar verebiliyorsunuz. Kimi zaman bıçağı zombinin kafasına saplarken kimi zaman ise tek bir hamle ile kopartabilirsiniz. Daha doğrusu kestiğiniz her bir organı koparabilirsiniz.

Ayrıca zombileri üzerinize çekip bir odaya kapandığınızda kurtulduğunuzu sanmayın. Çünkü bu sefer kapıları kırıp içeri girebiliyorlar. Dead Island 2 grafikleri için ise tek kelime ile harika diyebilirim. Oyundaki kan efektlerinden silahın patlamalarına veya doku kalitesine kadar her şey mükemel görünüyor. Zombiler üzerinize geldiğinde onları parçalara ayırmak oldukça eğlenceli görünüyor. Ama grafiklerin bu kadar iyi ve gerçekçi olması yüzünden biraz da gerilebilirsiniz.

Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri içinde oyunun sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi için en düşük Nvidia GeForce 8600 GT GDDR3 / ATI Radeon HD 2600 XT (512MB) ekran kartı modelleri gerekiyor. Önerilen olarak ise Nvidia GeForce 9600 / ATI Radeon HD 5670 (1 GB) istenilmiş. Aslında grafiklere baktığınızda bu sistem gereksinimlerinin daha yüksek olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Oyun piyasaya sürüldükten sonra sistem gereksinimleri içeriğinin güncelleneceğini ve artacağını söyleyebiliriz.

[reklam]

[link] Dead Island Sistem Gereksinimleri [/link]

[link] Dead Island: Riptide Sistem Gereksinimleri[/link]

[link] Dead Island: Epidemic Sistem Gereksinimleri[/link]

[baslik]Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.66 GHz / AMD Athlon II X2 4400e
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı:7 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600 GT GDDR3 / ATI Radeon HD 2600 XT (512MB)
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci:Intel Core 2 Duo @2.66 GHz / AMD Athlon II X2 4400e
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 7 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 9600 / ATI Radeon HD 5670 (1 GB)
DirectX: Dx 9 uyumlu ses kartı

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here