Tamamen ücretsiz bir oyun olan CrimeCraft’ı hemen indirip yükleyin. Fakat CrimeCraft: GangWars Sistem Gereksinimleri içeriğini kontrol etmeyi unutmayın.

Steam’in ücretsiz bir oyunu olan CrimeCraft: GangWars için oldukça ilgi görmüş ve yüksek oyuncu sayısı ile kaliteli bir TPS diyebiliriz. Her oyuncunun kendi özel karakterini yapabildiği oyunda aynı zamanda RPG unsurları da yer almış. Unreal Engine 3 grafik motoru ile geliştirilen oyunun grafikleri ise eski bir yapım olmasına rağmen oldukça sağlam. Fakat CrimeCraft: GangWars Sistem Gereksinimleri yönünden merak edilecek bir şey yok çünkü günümüz bilgisayarları ile rahatlıkla oynanabilecek bir oyun.

Oyunun içerisinde bulunan farklı modlar içerisinde istersek diğer oyuncular ile PVP yapabilir ya da arkadaşlarınız ile üstün yapay zekalara karşı PVE modunu oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun tamamen Türkçe olması da artı yönlerinden bir tanesi. Oyunda yüzlerce farklı eşya bulunuyor. Bu eşyalar ile kendinizi geliştirebilir isterseniz açık artırma ile satabilirsiniz. Oyunun diğer detaylarına girmeyeceğim çünkü inanılmaz kapsamlı bir yapım.

CrimeCraft: GangWars Sistem Gereksinimleri oldukça düşük. Oyunu yüksek detaylarda açabilmeniz için Nvidia GeForce 9600 veya ATI Radeon 3800 ekran kartlarına, herhangi bir Intel çift çekirdekli işlemciye ve de 2 GB RAM’e sahip olmanız yetiyor. Sistem gereksinimleri içinde verilen bilgilere göre oyunun yüklenebilmesi için de 10 GB’lık boş alana sahip olmanız lazım. CrimeCraft: GangWars’ı Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

[reklam]

[baslik]CrimeCraft: GangWars Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (SP2)
İşlemci: Intel tek çekirdekli işlemci @1.6 GHz
Bellek: 1 GB
Gerekli boş disk alanı:10 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
DirectX: Dx 9c

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (SP2)
İşlemci:Intel çift çekirdekli işlemci @1.6 GHz
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 10 GB.
Ekran kartı:Nvidia GeForce 9600 / ATI Radeon 3800
DirectX: Dx 9c

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here