Harika bir Company of Heroes 2 DLC paketi olan Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Sistem Gereksinimleri yazımızda.

Company of Heroes 2 oyununun üçüncü DLC paketi olan Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad 2013 yılında piyasaya sürülmüş bir yapım. Oyunda yine ikinci dünya savaşında Almanya ile Rusyanın mücadelesi anlatılıyor. Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Sistem Gereksinimleri içeriğine sayfa sonunda değineceğiz.

Tarihte Rusya’nın merkez üssü olan Stalingrad şehrini kuşatan Almanya burayı ele geçirmek istiyor. Fakat ne yazık ki RusyaWnın taktiksel saldırıları ve başarılı savunması ile bunu gerçekleştiremiyorlar ve Rusya burada büyük bir zafer kazanıyor.

Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad’da tam bu zamanı bizlere anlatıyor. Oyuna girdiğinizde karakteriniz bir komutan oluyor. Bu komutan ile ordularınızı en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorsunuz. Şunu da hatırlatmakta fayda var. Bu oyun bir DLC paketi olduğundan orijinal Company of Heroes 2 oyununun bilgisayarınız üzerinde yüklü olması gerekiyor.

Oyun grafik olarak çok fazla değişiklik içermiyor. Bu nedenle sistem gereksinimleri bilgilerinin de diğer ek paketlere yakın olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun açılabilmesi için en düşük (512 MB) GeForce 8800 GT / Radeon HD 2900 XT, yüksek detaylarda oynayabilmeniz için ise Nvidia GeForce GTX 470 / atı Radeon HD 5850 ekran kartlarına sahip olmanız gerekiyor. Gerekli olan boş harddisk alanı ise biraz yüksek görünüyor. Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Sistem Gereksinimleri içinde bu rakam 30 GB olarak gösterilmiş. Fakat bunun sadece DLC paketi değil orijinal oyun ile birlikte gerekli olan alan olduğunu belirtmeliyiz.

[reklam]

[baslik]Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista (32-Bit)
İşlemci:@2 Ghz Intel Core 2 Duo
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 30 GB
Ekran Kartı : (512 MB) GeForce 8800 GT / Radeon HD 2900 XT
DirectX:10

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: 64-Bit
İşlemci: @3 Ghz Intel i5 quad core
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 30 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 5850
DirectX:11

NOT: Oyunun açılabilmesi için ekran kartı gereklidir.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here