Company of Heroes 2 oyununun pek çok DLC paketi içinde kendini öne çıkaran Company of Heroes 2: Southern Fronts Sistem Gereksinimleri bilgiler yazımızda.

Rusya’nın kızıl ordusu ve Almanya arasında geçen mücadele de oyunumuz yine diğer DLC paketleri ile aynı konuyu ele alıyor. Bir dizi karşı saldırıda bulunan kızıl ordu oyunumuzda bu sefer Kharkov şehrini savunmaya çalışıyor. Company of Heroes 2 oyununu bitirenler için ideal bir DLC paketi olan Company of Heroes 2: Southern Fronts ile bir çok ekstra görevi tamamlayabilir isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Oyunda eski oyunlardan farklı olarak yeni haritalar ve yer şekilleri bulunuyor.  Ayrıca araçlarınız bu sefer çamura saplanabiliyor ya da yavaşlayabiliyor. Company of Heroes 2: Southern Fronts Sistem Gereksinimleri bilgilerine sayfa sonunda yer verdik.

Oyun grafiksel anlamda yine yenilikler içermekte. Fakat bu serinin pek çok DLC paketi bulunduğundan grafiklerin aslında diğerleri ile aynı olduğunu görebilirsiniz. Zaten DLC paketleri asıl oyuna senaryo eklemek amacı ile üretilen ve yeni bir oyun olmamasından ötürü grafik ve oynanış olarak da çok fazla değişiklikler içermiyor. Zaten Company of Heroes 2: Southern Fronts Sistem Gereksinimleri de diğer oyunlar ile birebir aynı.

Oyunun sistem gereksinimleri her zaman olduğu gibi yine en az Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2900 XT (512 MB) ekran kartı modellerini yazmış. Yüksek detaylarda oynayabilmeniz için de Nvidia GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850 (1 GB) modelleri gerekiyor. Ayrıca oyunun açılabilmesi için internet bağlantınızın gerekli olduğunu unutmayın.

[reklam]

[baslik]Company of Heroes 2: Southern Fronts Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista (32-Bit)
İşlemci:Intel Core 2 Duo @2 Ghz
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 30 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2900 XT (512 MB)
DirectX: 10

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit)
İşlemci: Intel i5 Quad Core @3 GHz
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 30 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850 (1 GB)
DirectX: 11

NOT: Oyunun açılabilmesi için internet bağlantısı gereklidir !

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here