Codename Panzers – Cold War, adından da anlayacağınız üzere bir soğuk savaş oyunu. Sovyetler Birliği, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerini kapsayan bu soğuk savaş oyunu, bu tür oyunlara ilgi duyanları fazlasıyla etkileyecek türden. Oyunun yüksek grafik özelliklerine rağmen düşük sistem gereksinimlerine sahip oluşu, hayran kitlesini ciddi oranda arttırmış durumda.

Codename Panzers – Cold War, en az Windows XP ile oynanabilmekte. Elbette daha yüksek işletim sistemleriyle daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. Minimum 1 GB RAM desteğine ihtiyaç duyan Codename Panzers – Cold War, 2 GB ve üzeri RAM özellikleriyle çok daha rahat oynanabiliyor. NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X800 ile oynayabileceğiniz bu oyunu daha yüksek özelliklere sahip ekran kartlarıyla adeta kanatlandırabilirsiniz. Oyunun uygun sistem gereksinimleri arasında ilk dikkatimizi çeken nokta ise yüksek boş depolama gereksinimi. 5 GB boş disk alanına ihtiyaç duyan Codename Panzers – Cold War, DirectX 9.0c desteğiyle oynanabilmekte.

Oyuna başlar başlamaz kendinizi ciddi bir ortamda buluyor ve ortama ayak uydurabilmek adına önemli hamleler yapmak zorunda kalıyorsunuz. Klasik soğuk savaş oyunlarıyla kıyaslandığında görsel kurgunun çok iyi seviyede olduğunu söylememiz mümkün.

Codename: Panzers – Cold War Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows XP veya üstü.
İşlemci: Intel Core2 Duo 1.8 GHz ya da AMD Athlon X2 +4400
Bellek: 1 GB veya 2 GB(vista) RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 6800 ya da ATI Radeon X800
DirectX desteği/versiyonu: 9.0c
Disk alanı: 5 GB ya da daha fazla boş depolama alanı.
Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı.

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here