Yepyeni bir dedektif oyununa hazır olun. Calvino Noir Sistem Gereksinimleri ve detayları yazımızda.

Eski polisiye Hollywood filmlerinin temasına sahip olan Calvino Noir oldukça güzel ve karanlık bir atmosfere sahip. Oyunun en güzel yanı ise Türkçe dil desteğine sahip olması. Böylece senaryoyu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Sadece fare ile oynanan Calvino Noir’da dedektifiniz ile delilleri araştırırken ve diğer kişiler ile konuşup ip ucu ararken oldukça keyif alacağınıza eminiz.

Oyunda ilerlerken ekranda çıkan çeşitli simgelere tıklayarak objeler ile etkileşime girebiliyorsunuz. İki boyutlu bir yapıya sahip olan oyunun grafikleri ise bir platform oyunundan ne kadar iyi grafik beklerseniz o kadar. Yani Calvino Noir Sistem Gereksinimleri‘de oldukça düşük ve tüm sistemlerde açılacak cinsten. Detaylı içeriği sayfa sonunda görebilirsiniz.

Gereksinim bilgilerine baktığımızda önerilen olarak bizlerden herhangi bir Intel Core i5 işlemci ve GeForce 860 ekran kartı istenilmiş. Zaten siyah beyaz bir platform oyunu Calvino Noir için bundan daha düşük sistemlerin bile yeterli olacağını söyleyebiliriz.

[reklam]

[baslik]Calvino Noir Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci:Intel i3
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB
Ekran Kartı : Intel HD 4600

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 8
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB
Ekran kartı: GeForce 860

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here