Infinity Ward ve Activision işbirliğiyle hayata geçirilen ve önümüzdeki hafta içi, 4 Kasım tarihinde, satışa sunulacak Call of Duty: Infinite Warfare’in minimum sistem gereksinimleri paylaşıldı.

Seri olarak gittikçe uç hikâyeleri işlemeye başlayan Call of DutyInfinite Warfare ile oyuncuları uzayın derinliklerine taşımayı düşünüyor. Infinite Warfare’de her savaşçı sınıfının kendine has, Combat Rig denilen, kostümü var ve oyuncular bunları kendi kullanım tekniklerine göre şekillendirebiliyor. Infinite Warfare ayrıca oyunculara, hikâye ve çevrimiçi oyun modlarına ek olarak bir de zombi modu sunuyor. Her ne kadar sunmuş olduğu hikâye ile birçok oyuncu tarafından oldukça sert eleştirilmiş, hatta tanıtım fragmanı Youtube’un en kötüleri arasına sokulmuş olsa da Infinite Warfare, serinin hayranları tarafından hâlâ merakla bekleniyor. 4 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan Infinite Warfare’i ön sipariş ile satın alanları Call of Duty: Black Ops 3’te 1000 oyun puanı bekliyor.

Oyuncuların birden fazla gezegen arasında yolculuk yapacağı, yeni silahların ve ekipmanların kullanılmayı beklediği Infinite Warfare evrenine giriş yapabilmek için ortalamanın biraz üstünde bir makineye sahip olmanız gerekiyor. Grafik modellemelerinin kalitesi ve yukarıda bahsi geçen özelliklerden de tahmin edebileceğiniz üzere oyunun bilgisayarda kaplayacağı alan hiç de az değil. 70 GB civarında boş disk alanına ihtiyaç duyan Infinite Warfare minimum 2 GB GeForce GTX 660 model veya AMD Radeon HD 7850 model ekran kartı ile birlikte çalışıyor.

Call of Duty: Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows 7 64-bit ya da üstü.
İşlemci: Intel Core i3-3225 3.30GHz ya da eş değerde AMD işlemci.
Bellek: 8 GB ya da üstü RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7850.
Ekran Kartı Boyutu: 2 GB ya da üstü VRAM.
DirectX desteği/versiyonu: 11
Disk alanı: 70 GB ya da daha fazla boş depolama alanı.
Ses kartı: DirectX 11 Uyumlu.
Çok oyuncu: Genişbant İnternet bağlantısı.

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

1 YORUM

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here