Black Ops serisi kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Açıklanan Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri ve oyunun açıklanan detayları yazımızda.

Call of Duty: Black Ops 3 henüz piyasaya sürülmediğinden dolayı hakkında oldukça az şey biliniyor. Fakat Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri yayınlanmış durumda. Bu gereksinimlere gelmeden önce sizlere oyun hakkında şu ana kadar açıklanan bilgileri aktarmak istiyorum.

Öncelikle yeni oyunda eskilerden farklı olarak zombi modu bulunacak. Evet yanlış duymadınız zombi modu. Treyarch tarafından yapılan açıklamaya göre bu mod oyunun tek ve çok oyunculu kısımlarından ayrı olarak yer alacak. Fakat daha detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde çıkması bekleniyor.

Çok oyunculu mod içerisindeki karakter sınıflarının adları ise Outrider, Reaper, Seraph ve Ruin olarak sızmış durumda. Outrider ile patlayan okları ve yayları, Reaper ile savaş robotlarını kullanabiliyoruz. Seraph seçersek yakın dövüşte yumruklarımız ile düşmanlarımı öldürebiliyoruz. Ayrıca bu sınıfta güçlü silahlar da bulunuyor. Ruin ise Gravity Spikes isimli silahları kullanabiliyor.

Şu anda ön siperişe açılan oyuna $59.99 fiyat etiketini ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri içerisinde oyunun açılabilmesi için en düşük Nvidia GeForce GTX 470 veya ATI Radeon HD 6970 ekran kartı modellerine sahip olmamız isteniyor. İşlemci olarak ise Intel Core i3 530 @2,93 GHz  / AMD Phenom II X4 810 @2,6 GHz yazılmış. Önerilen sistem gereksinimleri için oyunun çıkışı ile birlikte yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Call of Duty: Advanced Warfare sistem gereksinimleri Call of Duty: Ghosts sistem gereksinimleri Call of Duty: Black Ops 2 sistem gereksinimleri Call of Duty Black Ops sistem gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3 530 @2,93 GHz  / AMD Phenom II X4 810 @2,6 GHz
Bellek: 6 GB
Ekran kartı: (1 GB) Nvidia GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 6970
DirectX: Dx 11

Bu yazı yardımcı oldu mu?
Hayır
Evet

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here