Black Desert Sistem Gereksinimleri sisteminizi karşılayacak mı? Bunu öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Oldukça geniş bir açık dünya haritasına sahip olan Black Desert oldukça ayrıntılı bir oyun. Öncelikle diğer oyunlardan farklı olarak burada iklim unsuru bulunuyor. Değişen iklim koşullarına göre oyuncularında buna ayar uydurmaları gerekiyor. Oyunun dövüş dinamikleri ise oldukça etkileyici. Vuruş hissiyatını süper bir şekilde bizlere hissettiren oyunda düşmanlarınızı kesip biçmek oldukça eğlenceli olmuş. Sistem Gereksinimleri olarak hiç de düşük modeller istemeyen oyundaki ticaret kavramı da süper bir şekilde geliştirilmiş. Balıkçı, zanaatkar, tarım, avcılık gibi pek çok farklı meslek çeşidi yapabiliyorsunuz.

Karakterinizi yaparken tipik MMORPG oyunlarında görmeye alışık olduğumuz Warrior, Ranger vs. gibi sınıflar ve İnsanlar, Elfler gibi ırklar bulunuyor. Her biirinin kendine özel yeteneklerinin bulunduğu ırklar ve sınıflar oyuna çeşitlilik getirse de bence yetersiz olmuş. Oyuna girdiğinizde ne demek istediğimiz daha net göreceksiniz. Mesela bazı sınıflarda sadece erkek ya da kadın seçebiliyorsunuz. Oyunun grafikleri ise oldukça güzel. Bu grafikler dövüş mekaniklerinin hareketli yapısıyla birleşince ortaya mükemmel bir şey çıkmış. Aşağıdaki videolardan oynanış videolarını izleyebilirsiniz.

Black Desert Sistem Gereksinimleri içerisinde en düşük Nvidia GeForce GTS 250 / Nvidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 X2 ekran kartları isteniliyor. Oyunun kaliteli grafikleri sistem gereksinimlerini de yükseltmiş. Yüksek detaylarda oynayabilmemiz içinNvidia GeForce GTX 650, 550, Radeon HD 7770, 6770 modelleri gerekiyor.

[reklam]

[baslik]Black Desert Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 (32-64 bit)
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:18 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTS 250 / Nvidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 X2
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 6 GB
Gerekli boş disk alanı: 18 GB.
Ekran kartı:Nvidia GeForce GTX 650 / Nvidia GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 7770 / ATI Radeon HD 6770

1 YORUM

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here