Açık betanın yaklaşması ile birlikte bir çok oyuncu tarafından daha fazla merak dilmeye başlanan Battlefield 1‘in açık beta sistem gereksinimleri belli oldu. 21 Ağustos’a kadar Battlefield Insider kaydını oluşturan oyuncularının erken erişim fırsatı ile açık betayı test etmeye başlaması ile, sistem gereksinimleri de ortaya çıkmış oldu. Battlefield Insider kaydı oluşturamayan oyuncular ise yarın Battlefield 1’in açık beta’sına erişebilecekler.

Ayrıca oyunun henüz sistem gereksinimlerinin belli olmadığını, yakın zamanda tahmini sistem gereksinimlerinin “Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri (tahmini)” başlıklı içerikte paylaşıldığını ve bu içerikte belirtilen sistem gereksinimlerinin oyunun açık beta testine ait olduğu belirtelim. Orta seviye bir oyuncu bilgisayarından biraz daha fazlasını isteyen Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri bir çok oyuncuyu üzerken sağlan sistemi olan ve üst düzey grafik kalitesi isteyen oyuncuları sevindirecek.

[link]İlgili konu: Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri.[/link]

[reklam]

[baslik]Battlefield 1 Açık Beta Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

Önemli not: Aşağıdaki sistem gereksinimleri oyunun betasına aittir. Resmi sistem gereksinimleri açıklandı, resmi sistem gereksinimlerine buradan bakabilirsiniz. Aşağıdaki sistem gereksinimlerini kale almayınız.
İşletim sistemi: Windows 7’nin 64-bit sürümü/Windows 8.1’in 64-bit sürümü/Windows 10’un 64-bit sürümü.
İşlemci: Intel Core i5 6600K veya AMD FX-6350
Bellek: 8 GB ya da üstü RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX desteği/versiyonu: 11
Disk alanı: 40 GB ya da daha fazla boş depolama alanı

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here