All Points Bulletin için kısaca vakit geçirmek için aksiyonu bol eğlenceli bir oyun diyebiliriz. APB Reloaded sistem gereksinimlerini yazımızda bulabilirsiniz.

All Points Bulletin bizleri kaos içerisindeki bir şehir ile karşılıyor. Oyunun senaryosu ise oldukça sade. Her yerde suçların işlendiği ve artık bir düzenin kalmadığı bu şehirde amacımız kısaca hayatta kalmak. 

Online bir oyun olan APB Reloaded ile ilk olarak karakterimizi yaratıyoruz. Oyunda polisler ve suçlular olmak üzere iki taraf bulunuyor. Bizlerde karakterimizi yaratmadan önce bu iki taraftan bir tanesini seçiyoruz. Daha sonra karakterimizi yaratırken bizleri inanılmaz detaylı bir panel karşımıza çıkıyor. Bu panel ile karakterimizin ten renginden kulak boyuna kadar her bir detayını ayrı ayrı kafamıza göre tasarlayabiliyoruz.

Oyuna başladığınızda ise ilk olarak eğitim sürecine giriyoruz. 5 görevlik bir eğitim sürecinin ardından oynanış hakkında bilgi edinmiş oluyoruz. Bu sayede oyuna başladığımızda zorlanmıyoruz. Oyunda ilerleyiş tüm online oyunlarda olduğu gibi görev usulü ile gelişiyor. Görev noktalarına giderek her seferinde yeni görevler tamamlıyor bu sayede sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Ayrıca gelen görevleri cep telefonumuzdan da kabul edebiliyor ya da istersek reddediyoruz. Kabul ettiğimiz taktirde harita bizi otomatik olarak görev noktasına yönlendiriyor. Fakat oyundaki haritanın yeterli büyüklükte olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü online bir oyun olan APB Reloaded üzerinde pek çok oyuncu aynı anda oyunu oynadığından harita yetersiz kalıyor.

Oyunda sık sık sokak çatışmalarına giriyorsunuz. Bu da oyunun aksiyonu bol olan bir yapım olduğunu bizlere gösteriyor. Ama yine de oyundan beklentiniz çok yüksek olmasın. Görsel olarak orta seviye bir oyun olan APB Reloaded, günümüzdeki yeni nesil oyunlar ile karşılaştırılamaz bile. Karakter detayları ve animasyonlar ise oldukça sönük. Ayrıca araçlara ateş ettiğinizde camlarının kırılmaması veya öldürdüğünüz insanların gözlerini kırpması gibi saçmalıklarda oyunda karşınıza çıkabiliyor.

[reklam]

[baslik]APB Reloaded Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows  Vista – 64 Bit / Windows 7 – 64 Bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800
Bellek: 2 GB (Vista ve 7 için 3 GB)
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 20 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (256 MB) Nvidia GeForce 7800
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows  Vista – 64 Bit / Windows 7 – 64 Bit
İşlemci:  Intel Core 2 Quad @ 2.4 GHz
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 20 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (512 MB) Nvidia GeForce 8800 GT
DirectX: Dx 9

2 YORUMLAR

  1. kardeş benim bilgisayarım 32 bit NVIDIA geforce g 105m 3 gb ram var ınter core 2 duo cpu p7350 2.00 ghz
    derecelendirmeside 4.00 windows deneyim dizini nasıl kaldırabilirmi oyunu kasma sorunu yaparmı acill

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here