Anna’s Quest Sistem Gereksinimleri

0
114

İki farklı ana karakter ile oynadığımız Anna’s Quest Sistem Gereksinimleri içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün sizler için sunduğumuz bir diğer point and click türündeki Adventure oyunu olan Anna’s Quest oldukça eğlenceli bir yapım. Anna’s Quest Sistem Gereksinimleri içeriğine geçmeden kısaca bu güzel oyundan biraz bahsedelim.

Oyunda sizinde tahmin edebileceğiniz gibi Anna ismindeki karakteri yönetiyoruz. Bu karakterin en önemli özelliği ise telekinezi yeteneğine sahip olması. Senaryo ise oldukça basit. Dedesi hastalanan Anna bu duruma bir çare 6 olabilmek için yollara düşer ve pek çok zorlu yoldan geçmek zorunda kalır. Bizlerde oyunda bölümleri geçtikçe karşımıza çıkan zorlukları ve bilmeceleri çözmeye çalışıyoruz.

Oyunda karşınıza çıkan bu bilmeceler bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Ayrıca oyundaki tüm bölümler birbirleri ile bağlantılı olduğundan mantıksal bir bütünlük bulunuyor. Anna’s Quest için bazı oyun türlerinde olduğu gibi zaman zaman NPC’ler ile konuşmak zorunda kalıyorsunuz. Karşınızdaki anlayıp mantıklı bir cevap verebilmeniz için de iyi bir İngilizce’ye sahip olmanız gerekiyor.

Anna’s Quest Sistem Gereksinimleri bilgisayar oyuncularından en az Nvidia GeForce 205 veya AMD Radeon HD 3400 serisi ekran kartlarını istiyor. Bu ekran kartları eski seriler olduğundan sorun olmayacaktır. Önerilenler de ise bu modeller Nvidia GeForce 405 ve AMD Radeon HD 5400’e yükselmiş. Bu modellerin de orta seviye kartlar olduğunu söyleyebiliriz.

Sistem Gereksinimleri işlemcide ise 2.6 Ghz hızında çalışan çift çekirdekli herhangi bir modeli önerilen olarak vermiş. Yani oyunun işlemci gereksinimi de oldukça düşük. Zaten Adventure türündeki çoğu oyun bu şekilde düşük sistemler istemekte.

[reklam]

[baslik]Anna’s Quest Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows XP (32 Bit) (SP3)
İşlemci:2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB
Gerekli boş disk alanı: 1.4 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 205 / AMD Radeon HD 3400 serisi (256 MB VRAM), (En güncel OpenGL sürücüsü)
DirectX: 9.0c

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8 (32/64 bit versiyonları)
İşlemci: 2.6 Ghz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:1.4 GB
Ekran kartı: Nvidia GeForce 405 / AMD Radeon HD 5400 serisi ya da daha iyisi
DirectX: Dx 9.0c

NOT: “Prologue” isimli bonus içerik için Java 1.8 gereklidir.

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here