Gerçeği ile birebir olan askeri eğitime hazır mısınız? İşte America’s Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri ile oyun için istenilen donanımlar.

Amerikan ordusunu eğitmek için geliştirilen FPS oyunu America’s Army: Proving Grounds tamamen ücretsiz olup isteyen herkes tarafından indirilebilir durumda. Zaten sistem gereksinimleri olarak da herkesin oynayabileceği bir yapıya sahip. Bir nevi savaş simülasyonu diyebileceğimiz oyunda bireysellik yerine takım oyunu göz önüne alınmış durumda. Daha doğrusu eğitimler sırasında diğer oyuncular ile aynı anda hareket etmek ve bir plan geliştirmek oyunda oldukça önemli. Aksi halde ölme olasılığınız oldukça artıyor ve başarısız oluyorsunuz.

America’s Army: Proving Grounds içerisinde 2 farklı mod bulunuyor. 6 vs. 6 modunda 6 kişilik takımınız ile karşı takımı alt etmeye çalışıyorsunuz. Fakat bu mod sizi çok hızlı bir şekilde strateji belirlemeye zorluyor. Diğer mod ise 12 kişilik takımlar ile daha büyük alanlarda oynanıyor. Bu modda HUD özelliği daha kısıtlı hale getirilmiş fakat silahlarınız daha fazla hasar veriyor. Çünkü uzak mesafelerden vurma olasılığınız düşüyor.

America’s Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri oldukça düşük. Oyun için ideal olarak Shader Model 3.0 ve Dx9 desteğine sahip ekran kartınızın olması yeterli. İşlemci olarak ise herhangi bir i5 işlemci ile oynayabileceğinizi düşünüyorum. Tabi yüksek detaylarda oyunun kasma ihtimali yine bulunuyor.

[reklam]

[baslik]America’s Army: Proving Grounds Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi:Windows Vista
İşlemci:  @2.4 GHz 4 çekirdekli işlemci (Quad Core CPU)
Bellek: 4 GB
Gerekli boş disk alanı:10 GB
Ekran kartı: (512 MB) (Shader Model 3.0 ve Dx9 desteğine sahip ekran kartı)
DirectX: Dx 9

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci:Intel Core i5 @3.3 GHz
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 10 GB.
Ekran kartı:(1 GB) (Shader Model 3.0 ve Dx9 desteğine sahip ekran kartı)

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here