Sistem gereksinimleri yönüyle uçuk kaçık performanslar isteyen All Is Dust Sistem Gereksinimleri bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz.

Steam üzerinden ücretsiz olarak piyasaya sürülen korku oyunu All Is Dust‘ı incelediğimizde oynanış sürecinin sadece yarım saat kadar sürdüğünü görüyoruz. Oldukça basit bir yapıya sahip olan oyun kulübe tarzı bir barakada başlıyor. Grafiksel olarak da basit ve eski olması oyuna üzerinde çok fazla çalışılmadığını gösteriyor. Daha çok bir PS2 oyununu andırıyor diyebiliriz. Fakat bu kadar kötü grafiklere sahip olmasına rağmen All Is Dust Sistem Gereksinimleri içeriğinin oldukça yüksek olması oldukça garip bir durum.

Sürekli olarak gece ilerleyen oyunda karanlık unsuru kullanılarak oyuncu korkutulmaya çalışılmış. Barakadan çıktığınızda karşımıza küçük notlar geliyor ve bu notlardan ne yapmamız gerektiğini tahmin ediyoruz. Dışarı çıktığınızda mısır tarlası gibi bir yere geliyorsunuz fakat burada da ne yapacağınızı çok fazla kestiremiyorsunuz.

All Is Dust Sistem Gereksinimleri en düşük Nvidia GTX 470 ekran kartı,  8 GB RAM ve Intel Core i3 5015 işlemci istiyor. Önerilen olarak da Nvidia GTX 660, 16 GB RAM ve Intel Core i7 4770 gerekiyor. Oyunda optimizasyon ile ilgili hiçbir çalışma yapılmadığından ve öylesine piyasaya sürüldüğünden sistem gereksinimleri bilgilerinin bu kadar yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yeni nesil muhteşem kalitedeki oyunlarda bile bazı durumlarda daha düşük sistemler istenildiğini biliyoruz. Özellikle önerilen olarak 16 GB RAM yazılması daha önce görülmemiş bir olay. Çok yüksek sistem istemesi oyunun en büyük sorunu gibi görünüyor.

[reklam]

[baslik]All Is Dust Sistem Gereksinimleri[/baslik]

[altbaslik]En Düşük (minimum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci:Intel Core i3 5015
Bellek: 8 GB
Gerekli boş disk alanı: 2 GB
Ekran Kartı : Nvidia GTX 470
DirectX: 11

[altbaslik]Önerilen (maximum) Gereksinimler:[/altbaslik]

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i7 4770
Bellek: 16 GB
Gerekli boş disk alanı: 15 GB
Ekran kartı: Nvidia GTX 660 (2 GB)
DirectX: Dx 11

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here