Ana Sayfa Sistem Gereksinimleri Program Adobe Fireworks CS6 Sistem Gereksinimleri

Adobe Fireworks CS6 Sistem Gereksinimleri

5
1180
Adobe Fireworks CS6 Sistem Gereksinimleri

Artık kod yazma derdinden kurtulun. Adobe Fireworks CS6 sistem gereksinimleri için tüm bilgiler bu yazımızda.

Mükemmel web siteleri ya da mobil uygulamalar tasarlayabileceğiniz bu program sizlere en kolay çalışma koşullarını sunuyor. Web tasarımcıların en fazla kullandığı programlardan birisi olan Fireworks pek çok kişinin favorisi olmuş durumda. Oldukça basit ve tasarımcıların rahat bir şekilde kullanabilmesi için dizayn edilmiş ara birimi ile akıllı telefonlardan tabletlere kadar pek çok mobil cihaza uygun içeriği Adobe Fireworks CS6 ile yaratabilirsiniz. Sitenizin ilk projesinden yayınlanmasına kadar her kademede farklı araçlara sahip olan program aynı zamanda kullanıcılarını hata yapıp geri dönüşler yapmaktan kurtarıyor.

Adobe Fireworks CS6 ile binlerce farklı kompozisyon, tel kafes ve bit işlem görüntülerini tüm ekran türleri için oluşturabilir, bunları optimize ederek mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer Adobe programlarını kullanarak çalışmalarınızı daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tüm işlerinizi kolay bir şekilde bitirirsiniz.

Yüksek piksel kalitesinde işleme özelliği bütün ekran boyutları için projelerinizin piksel ayarlarını koruyarak netliğin bozulmamasını sağlar. FGX ile yarattığınız tüm belgeleri Adobe Flash uygulamalarına aktarabilirsiniz. Renk örneği takası özelliği ile ise farklı Adobe uygulamalarındaki renklerle kendi renklerinizi eşleştirebilirsiniz.

CSS3 kod alma araçları sizlere kolaylık sağlayarak web sitenizi ya da mobil cihazınızı en hızlı şekilde dönüştürür. jQuery özelliği ise mobil temalar oluşturmanızı ve pek çok farklı CSS sprite eklemenize olanak sağlar.

Geliştirilmiş yeniden çizim özellikleri ve bellek yönetimi tasarımlarınızı oluştururken sizlere inanılmaz kolaylıklar sağlar. Ayrıca bünyesinde bulunan yüzlerce farklı sembolü ve şablonu kullanarak değişik taslaklar yaratabilirsiniz.

Adobe Fireworks CS6 Sistem Gereksinimleri

Windows:

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3 veya Windows 7 Service Pack 1
 • 1GB RAM (2GB önerilir)
 • Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1280×1024 ekran (16-bit ekran kartı ile birlikte)
 • DVD-ROM
 • Gerekli yazılım etkinleştirme, üyelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için Internet bağlantısı ve kayıt gereklidir

Mac OS:

 • Çok çekirdekli Intel işlemci
 • Mac OS X v10.6.8 veya v10.7.
 • 1GB RAM (2GB önerilir)
 • Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (büyük-küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan bir disk bölümüne veya çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1280×1024 ekran (16-bit ekran krtı ile birlikte)
 • DVD-ROM
 • Gerekli yazılım etkinleştirme, üyelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için Internet bağlantısı ve kayıt gereklidir

5 YORUMLAR

 1. Adobe serinini programlarının çoğunu kullanıyorum hepsi birbirinden kaliteli. Fireworks da kurmayı düşünüyorum bugün. Sistem gereksinimleri için teşekkürler.

 2. Adobe ile program daha fazla gelişmiş , macromediayı 512 mb bile kaldırıyor :) Bilgilendirme için teşekkür ederim bu hafta içerisinde adobe cs6 serisini kurmayı düşünüyordum :)

YORUM YAZMAYA NE DERSİN?

Please enter your comment!
Please enter your name here