Square Enix ve Crystal Dynamic işbirliği ile geliştirilen Rise of the Tomb Raider oyununun sistem gereksinimleri belli oldu.

Rise of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri birçok oyuncuyu memnun etmeyecek derecede yüksek! Geliştiriciliği Crystal Dynamics tarafından yapılan, yayımcılığını Square Enix’in üstlendiği aksiyon – macera türündeki oyun Rise of the Tomb Raider’ın sistem gereksinimleri belli oldu.

28 Ocak 2016 tarihinde PC platformu için çıkış yapacak olan Rise of the Tomb Raider’ın sistem gereksinimleri çoğu oyuncunun sistemini memnun etmeyecek türden. Windows 10 ve Steam üzerinden yayınlanacak olan bu oyun 89 liralık fiyatı ile Steam’den ön sipariş ile alınabiliyor.

Sistem gereksinimleri ve Rise of the Tomb Raider ile iligili daha birçok bilgi sitemizde yer almaktadır.

Rise of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i3-2100 ya da eşdeğer AMD işlemci
Bellek: 6 GB
Gerekli boş disk alanı: 25 GB
Ekran Kartı : Nvidia GTX 650 (2 GB) / AMD HD7770 (2 GB)
DirectX: 11

1 YORUM

  1. Merhaba değerli sistemgereksinimleri.net okuru. Yorum yazmadan önce sorularınız için http://www.sistemgereksinimleri.net/sorular adresini üye olmadan kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorularınızı yorum olarak gönderdiğinizde sizi yönlendireceğiz. Bu yüzden “Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?” gibi sorularınızı SORULAR bölümüne sorun. Biz ve diğer kullanıcılar sorularınıza yanıt verecektir. Oyun hakkında düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

CEVAP VER